Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 596 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 9699 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тобыл қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 691482,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 113869,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 2484,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 575128,0 мың теңге;
2) шығындар - 733377,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 41895,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 41895,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 06.12.2021 № 109 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Тобыл қаласының бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22185,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
2-1. 2021 жылға арналған Тобыл қаласының бюджетінде елдi мекендердi абаттандыруға және көгалдандыруға 215000,0 мың теңге сомасында, автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 270000,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 26.02.2021 № 26 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Айсары ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28328,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4220,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 75,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 24033,0 мың теңге;
2) шығындар - 32008,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 6 января 2021 года № 596. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2021 года № 9699. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 691482,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 113869,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 2484,5 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 575128,0 тысяч тенге;
2) затраты - 733377,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 41895,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 41895,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 06.12.2021 № 109 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете города Тобыл предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 22185,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что на 2021 год в бюджете города Тобыл предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 215000,0 тысяч тенге, обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 270000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.02.2021 № 26 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 28328,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4220,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 24033,0 тысячи тенге;
2) затраты - 32008,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3680,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3680,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 18.10.2021 № 100 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Айсары ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18184,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Александров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28601,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1884,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 568,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 26149,0 мың теңге;
2) шығындар - 30349,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1747,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1747,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 18.10.2021 № 100 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Александров ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20890,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Белозер ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18313,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1863,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 16450,0 мың теңге;
2) шығындар - 19930,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1617,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1617,4 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 18.10.2021 № 100 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 3680,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3680,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 18.10.2021 № 100 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете Айсаринского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 18184,0 тысячи тенге.
5. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 28601,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1884,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 568,8 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 26149,0 тысяч тенге;
2) затраты - 30349,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1747,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1747,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 18.10.2021 № 100 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Александровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 20890,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Белозерского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 18313,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1863,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 16450,0 тысяч тенге;
2) затраты - 19930,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1617,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1617,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 18.10.2021 № 100 (вводится в действие с 01.01.2021).

8. Белозер ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13655,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Владимиров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27023,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5211,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 26,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21786,0 мың теңге;
2) шығындар - 28788,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1765,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1765,6 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 18.10.2021 № 100 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Владимиров ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17116,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 229637,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 7157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 861,1 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 221549,8 мың теңге;
2) шығындар - 231384,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1746,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1746,3 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 06.12.2021 № 109 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16813,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Жданов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

8. Учесть, что в бюджете Белозерского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 13655,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Владимировского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 27023,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5211,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 26,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21786,0 тысяч тенге;
2) затраты - 28788,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1765,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1765,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 18.10.2021 № 100 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете Владимировского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 17116,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 229637,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7157,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 861,1 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 221549,8 тысячи тенге;
2) затраты - 231384,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1746,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1746,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 06.12.2021 № 109 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Жамбылского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 16813,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Ждановского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 18327,3 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 18.10.2021 № 100 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Мичурин ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 4358,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Надеждин ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23028,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1420,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21608,0 мың теңге;
2) шығындар - 24626,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1598,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1598,2 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 06.12.2021 № 109 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. Надеждин ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17022,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Озерный ауылдық округінің бюджетінде 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 33370,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3248,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 136,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 29985,2 мың теңге;
2) шығындар - 35487,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2116,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2116,8 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 06.12.2021 № 109 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. Озерный ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16403,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 18327,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 18.10.2021 № 100 (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Учесть, что в бюджете Мичуринского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 4358,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Надеждинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 23028,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1420,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21608,0 тысяч тенге;
2) затраты - 24626,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1598,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1598,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 06.12.2021 № 109 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Учесть, что в бюджете Надеждинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 17022,0 тысячи тенге.
25. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 33370,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3248,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 136,8 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 29985,2 тысяч тенге;
2) затраты - 35487,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2116,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2116,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 06.12.2021 № 109 (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Учесть, что в бюджете Озерного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 16403,0 тысячи тенге.

30. Садчиков ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18056,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
31. Ульянов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 46, 47 және 48-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18408,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 977,7 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 16771,0 мың теңге;
2) шығындар - 18879,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 470,8 мың теңге;

30. Учесть, что в бюджете Садчиковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 18056,0 тысяч тенге.
31. Утвердить бюджет Ульяновского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 18408,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 660,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 977,7 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 16771,0 тысяча тенге;
2) затраты - 18879,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 470,8 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 470,8 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 06.12.2021 № 109 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. Ульянов ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13560,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
33. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Фищук
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы А. Аксаутова
Қостанай аудандық
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 470,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 31 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 06.12.2021 № 109 (вводится в действие с 01.01.2021).
32. Учесть, что в бюджете Ульяновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год, в сумме 13560,0 тысяч тенге.
33. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Фищук
Секретарь Костанайского районного маслихата А. Аксаутова
Приложение 1
к решению Костанайского
районного маслихата