Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 590 "Қостанай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 47 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 мамырда № 9893 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 590 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9676 болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 11402798,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4457488,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 13601,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 180391,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 6751318,6 мың теңге;
2) шығындар - 12454632,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 35016,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 109387,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 74371,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1086849,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1086849,9 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 590 "О районном бюджете Костанайского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 30 апреля 2021 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2021 года № 9893. Прекращено действие в связи с истечением срока
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 590, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9676 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 11402798,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4457488,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 13601,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 180391,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 6751318,6 тысячи тенге;
2) затраты - 12454632,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 35016,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 109387,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 74371,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1086849,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1086849,9 тысячи тенге.";