Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 227 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 746 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қазанда № 24598 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабы 8 - тармағына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 227, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7056 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" Қостанай ауданы әкімдігінің мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулының алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі Ж. Таукенов

О признании утратившим силу постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 28 апреля 2017 года № 227 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 27 сентября 2021 года № 746. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 октября 2021 года № 24598
В соответствии с пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 28 апреля 2017 года № 227, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7056).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района Ж. Таукенов