Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 435 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 9693 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 75 - бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Боровское ауылының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 87 174,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 22 503,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 64 671,5 мың теңге;
2) шығындар - 98 445,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 11 271,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 11 271,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 595,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 23 598,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Алешин ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17 962,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 32,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 16 004,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 218,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 5 256,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 256,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 6 января 2021 года № 435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2021 года № 9693.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боровское на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 87 174,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 22 503,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 64 671,5 тысяч тенге;
2) затраты - 98 445,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - –11 271,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 11 271,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 25 595,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 23 598,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 17 962,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 926,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 32,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 16 004,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 218,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 5 256,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 256,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).

4. 2021 жылға арналған Алешин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 8 621,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 7 383,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Буденный ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17 101,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 795,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 67,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 16 239,0 мың теңге;
2) шығындар - 17 482,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 381,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 381,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Буденный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 139,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 4 100,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Введен ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14 701,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 363,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 17,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 13 321,6 мың теңге;
2) шығындар - 16 067,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 366,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 366,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете Алешинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 8 621,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 7 383,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Буденновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 17 101,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 795,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 67,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 16 239,0 тысяч тенге;
2) затраты - 17 482,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - –381,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 381,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Буденновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 139,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 4 100,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет Введенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 14 701,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 363,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 17,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 13 321,6 тысяч тенге;
2) затраты - 16 067,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 366,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1366,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).

8. 2021 жылға арналған Введен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 050,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 3 271,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Қарақоға ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18 800,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 137,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 42,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 17 621,0 мың теңге;
2) шығындар - 20 635,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 835,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 835,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 897,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 6 724,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Краснопреснен ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18 324,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 235,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 17 089,0 мың теңге;
2) шығындар - 18 324,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Учесть, что в бюджете Введенского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 10 050,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 3 271,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 18 800,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 137,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 42,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 17 621,0 тысяч тенге;
2) затраты - 20 635,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 835 0, тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 835,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете Каракогинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 10 897,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 6 724,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет Краснопресненского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 18 324,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 235,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 17 089,0 тысяч тенге;
2) затраты - 18 324,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).

16. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 473,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 14 707,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Первомай ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28 478,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5 246,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 290,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 22 942,5 мың теңге;
2) шығындар - 33 512,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 5 034,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 034,3 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2021 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 036,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 9 906,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Соснов ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 048,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9 144,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 12 824,4 мың теңге;
2) шығындар - 24 071,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 023,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 023,0 мың теңге.

16. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 16 473,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 14 707,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 28 478,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 246,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 290,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 22 942,5 тысяч тенге;
2) затраты - 33 512,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 5 034,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 034,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 036,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 9 906,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
19. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 22 048,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9 144,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12 824,4 тысяч тенге;
2) затраты - 24 071,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 2 023,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 023,0 тысяч тенге.

Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2021 жылға арналған Теңіз ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 8 831,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 1 636,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Учесть, что в бюджете Тенизовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 8 831,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 1 636,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).

23. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы В. Кожуховская
Mәслихаттың
2021 жылғы 6 қаңтардағы
№ 435 шешіміне
1-қосымша
Меңдіқара ауданы Боровское ауылының 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
I. Кірістер

23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, исполняющий обязанности секретаря районного маслихата В. Кожуховская
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 января 2021 года
№ 435
Бюджет села Боровское Мендыкаринского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы