Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 429 "Меңдіқара ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 44 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қазанда № 24636 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 429 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9664 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 768 723,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 056 544,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 27 488,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 40 598,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2 644 092,9 мың теңге;
2) шығындар - 3 795 880,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 331,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 30 628,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 30 297,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 40 590,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 68 078,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 68 078,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 429 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 24 сентября 2021 года № 44. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2021 года № 24636. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 429 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9664) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 768 723,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 056 544,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 27 488,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 40 598,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 644 092,9 тысяч тенге;
2) затраты - 3 795 880,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 331,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 30 628,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 30 297,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 40 590,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 68 078,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 68 078,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

103239,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
88040,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
15199,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
49539,7
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
22787,7
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15126,7
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7661,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26752,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17752,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
86761,5
1
Ауыл шаруашылығы
56419,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
56419,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56419,0
6
Жер қатынастары
16606,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16606,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16606,5
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13736,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13736,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13736,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20414,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20414,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20414,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20414,0
12
Көлiк және коммуникация
190648,8
1
Автомобиль көлiгi
190648,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
190648,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
41000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

103239,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
88040,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15199,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
49539,7
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
22787,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15126,7
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7661,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
26752,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17752,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
86761,5
1
Сельское хозяйство
56419,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
56419,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
56419,0
6
Земельные отношения
16606,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16606,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16606,5
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13736,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13736,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13736,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20414,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20414,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20414,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
20414,0
12
Транспорт и коммуникации
190648,8
1
Автомобильный транспорт
190648,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
190648,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
41000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов