Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 85 "Науырзым ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 қарашадағы № 137 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25234 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің "Науырзым ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 85 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7031 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Науырзым ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Науырзым ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Науырзым ауданының әкімі К. Абишев

О признании утратившим силу постановления акимата Наурзумского района Костанайской области от 25 апреля 2017 года № 85 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Наурзумском районе"
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 16 ноября 2021 года № 137. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25234
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 25 апреля 2017 года № 85 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Наурзумском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7031).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Наурзумского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурзумского района К. Абишев