Шектеу іс-шараларын тоқтату және Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23592 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 15 маусымдағы № 01-20/179 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі Қарамеңді ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын:
Қарамеңді ауылы мына мекенжайлар бойынша: Абай көшесі, 39 үй, 1 пәтер, Б.Момыш ұлы көшесі, 3 үй, 1 пәтер, Чапаев көшесі, 24 үй, 1 пәтер, Б.Момыш ұлы көшесі, 6 үй, М.Сүгір ұлы көшесі, 21 үй, 1 пәтер, Байтұрсынов көшесі, 4 үй, 2 пәтер, Чапаев көшесі, 21 үй, 1 пәтер, Транспортный көшесі, 6 үй, 1 пәтер, Автомобилистер көшесі, 3 үй, 1 пәтер, Амангелді көшесі, 4 үй, Уәлиханов көшесі, 1 үй, 2 пәтер, Байтұрсынов көшесі, 6 үй, Алтынсарин көшесі, 3 үй, 2 пәтер, Карбышев көшесі, 3 үй, Баймағамбетов көшесі, 21 үй, 3 пәтер, Гагарин көшесі, 15 үй, 1 пәтер, Карбышев көшесі, 16 үй, Амангелді көшесі, 57 үй, 1 пәтер, Чапаев көшесі, 16 үй, 2 пәтер, Баймағамбетов көшесі, 15 үй, 1 пәтер, Б.Момыш ұлы көшесі, 14 үй, 1 пәтер, Парковая көшесі, 8 үй, 1 пәтер, Сатпаев көшесі, 10 үй, 1 пәтер, Уәлиханова көшесі, 13 үй, Мәметова көшесі, 1 үй, Абай көшесі, 7 үй, Строительная көшесі, 1 үй, 2 пәтер, Майлин көшесі, 3 үй, 2 пәтер, Транспортный көшесі, 4 үй, 2 пәтер, Воровского көшесі, 3 үй, Казбек Би көшесі, 37 үй, 1 пәтер, Воровского көшесі, 4А үй, 2 пәтер, Б.Момыш ұлы көшесі, 5 үй, 1 пәтер, Пионер көшесі, 2 үй, 2 пәтер, Байтұрсынов көшесі, 4 үй, 1 пәтер, Автомобилистер көшесі, 11 үй, 1 пәтер, Абылай Хан көшесі, 52 үй, 2 пәтер, Амангелді көшесі, 41 үй, 2 пәтер, Амангелді көшесі, 27 үй, 1 пәтер.

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района от 12 января 2021 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области от 12 июля 2021 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23592
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 15 июня 2021 года № 01-20/179, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Караменды Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области:
село Караменды по следующим адресам: улица Абая, дом 39, квартира 1, улица Б.Момышулы, дом 3, квартира 1, улица Чапаева, дом 24, квартира 1, улица Б. Момышулы, дом 6, улица М.Сугур улы, дом 21, квартира 1, улица Байтурсынова дом 4, квартира 2, улица Чапаева дом 21, квартира 1, улица Транспортная, дом 6, квартира 1, улица Автомобилистов, дом 3, квартира 1, улица Амангельды, дом 4, улица Валиханова, дом 1, квартира 2, улица Байтурсынова, дом 6, улица Алтынсарина, дом 3, квартира 2, улица Карбышева, дом 3, улица Баймагамбетова, дом 21, квартира 3, улица Гагарина, дом 15, квартира 1, улица Карбышева, дом 16, улица Амангельды, дом 57, квартира 1, улица Чапаева, дом 16, квартира 2, улица Баймагамбетова, дом 15, квартира 1, улица Б.Момышулы, дом 14, квартира 1, улица Парковая, дом 8, квартира 1, улица Сатпаева, дом 10, квартира 1, улица Валиханова, дом 13, улица Маметовой, дом 1, улица Абая, дом 7, улица Строительная, дом 1, квартира 2, улица Майлина, дом 3, квартира 2, улица Транспортная, дом 4, квартира 2, улица Воровского, дом 3, улица Казбек Би, дом 37, квартира 1, улица Воровского, дом 4А, квартира 2, улица Б. Момышулы, дом 5, квартира 1, улица Пионерская, дом 2, квартира 2, улица Байтурсынова, дом 4, квартира 1, улица Автомобилистов, дом 11, квартира 1, улица Абылайхана, дом 52, квартира 2, улица Амангельды, дом 41, квартира 2, улица Амангельды, дом 27, квартира 1.

2. Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9712 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім Казақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарамеңді ауылдық округінің әкімі С. Байдильдинов

2. Признать утратившим силу решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 12 января 2021 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9712).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карамендинского сельского округа С. Байдильдинов