Шектеу іс-шараларын тоқтату және Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 қазандағы № 13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қазанда № 24688 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 01-20/244 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі Қарамеңді ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын:
Қарамеңді ауылы мына мекенжайлар бойынша: Уәлиханов көшесі, 11 үй, 2 пәтер, Автомобилистер көшесі, 10 үй, 1 пәтер, Автомобилистер көшесі, 12 үй, 2 пәтер, Автомобилистер көшесі, 13 үй, 2 пәтер, Автомобилистер көшесі 17 үй, 1 пәтер, Автомобилистер көшесі, 19 үй, 1 пәтер, Автомобилистер көшесі, 2 үй, Автомобилистер көшесі, 6 үй, 1 пәтер, К.Алин көшесі, 19 үй, 1 пәтер, Амангелді көшесі, 49 үй, 2 пәтер, Баймағамбетов көшесі, 1А үй, 1 пәтер, Жансүгіров көшесі, 1 үй, 1 пәтер, Майлин көшесі, 1 үй, 2 пәтер, Б.Момышұлы көшесі, 8 үй, 2 пәтер, Победы көшесі, 8 үй, 2 пәтер, Сәтпаев көшесі, 19 үй, 2 пәтер, Сәтпаев көшесі, 20 үй, Сәтпаев көшесі, 37 үй, 2 пәтер, Сәтпаев көшесі, 9 үй, 1 пәтер, Строительная көшесі, 3 үй, 1 пәтер, Чапаев көшесі, 30 үй, 1 пәтер, Шақшақ Жәнібек көшесі, 12 үй, Шақшақ Жәнібек көшесі, 17 үй, 2 пәтер.
2. Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 18 наурыздағы № 5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9827 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім Казақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района от 18 марта 2021 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области от 1 октября 2021 года № 13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 октября 2021 года № 24688
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 13 сентября 2021 года № 01-20/244, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Караменды Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области:
село Караменды по следующим адресам: улица Валиханова, дом 11, квартира 2, улица Автомобилистов, дом 10, квартира 1, улица Автомобилистов дом 12, квартира 2, улица Автомобилистов, дом 13, квартира 2, улица Автомобилистов, дом 17, квартира 1, улица Автомобилистов дом 19, квартира 1, улица Автомобилистов, дом 2, улица Автомобилистов, дом 6, квартира 1, улица К.Алина, дом 19, квартира 1, улица Амангельды, дом 49, квартира 2, улица Баймагамбетова дом 1А, квартира 1, улица Джансугурова, дом 1, квартира 1, улица Майлина, дом 1, квартира 2, улица Б.Момышулы, дом 8, квартира 2, улица Победы, дом 8, квартира 2, улица Сатпаева, дом 19, квартира 2, улица Сатпаева, дом 20, улица Сатпаева, дом 37, квартира 2, улица Сатпаева дом 9, квартира 1, улица Строительная, дом 3, квартира 1, улица Чапаева, дом 30, квартира 1, улица Шакшак Жанибека, дом 12, улица Шакшак Жанибека, дом 17, квартира 2.
2. Признать утратившим силу решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 18 марта 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9827).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарамеңді ауылдық округінің әкімі Н. Жапбасбаев

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карамендинского сельского округа Н. Жапбасбаев