Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 398 "Сарыкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 51 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қыркүйекте № 24317 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 398 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9672 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 260 054,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 020 950,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 751,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 684,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 214 668,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 388 852,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 543,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 35 004,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 461,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 984,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 149 357,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149 357,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 35 004,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 461,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 127 814,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Сарыкөл
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 398 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 27 августа 2021 года № 51. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2021 года № 24317. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 398 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9672) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 260 054,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 020 950,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 751,9 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 684,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 214 668,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 388 852,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 543,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 004,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 461,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 984,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 149 357,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149 357,5 тысяч тенге;
поступления займов – 35 004,0 тысячи тенге;
погашение займов – 13 461,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 814,5 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение
к решению Сарыкольского
районного маслихата