Әкімнің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 1 "Юбилейный ауылының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Калинин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 9797 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 5 қаулысына және Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 456 бірлескен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8826 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Калинин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің "Юбилейный ауылының көшелеріне атау беру туралы" 2011 жылғы 17 қарашадағы № 1 шешіміне (2012 жылғы 26 қаңтарда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-152 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "Юбилейный ауылының әкімі" сөз тіркесі "Калинин ауылдық округінің әкімі" деп ауыстырылсын.
2. "Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Калинин ауылдық округінің әкімі А. Испулова

О внесении изменения в решение акима от 17 ноября 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам села Юбилейное"
Решение акима Калининского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 24 февраля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2021 года № 9797
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Костанайской области от 18 декабря 2019 года № 5 и решением маслихата Костанайской области 18 декабря 2019 года № 456 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8826), аким Калининского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима "О присвоении наименований улицам села Юбилейное" от 17 ноября 2011 года № 1 (опубликовано 26 января 2012 года в районной газете "Маяк", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-152) следующее изменение:
в преамбуле указанного решения словосочетание "аким села Юбилейное" заменить на "аким Калининского сельского округа".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Калининского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Калининского сельского округа А. Испулова