Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 487 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 9708 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38826,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3920,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 64,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34842,7 мың теңге;
2) шығындар – 41421,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2595,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2595,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 28813,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17680,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1210,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16454,9 мың теңге;
2) шығындар – 18705,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1024,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1024,4 мың теңге.

О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 487. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2021 года № 9708. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38826,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3920,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34842,7 тысячи тенге;
2) затраты – 41421,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2595,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2595,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 28813,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17680,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1210,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16454,9 тысяч тенге;
2) затраты – 18705,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1024,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1024,4 тысячи тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 13504,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22560,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3517,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18893,0 мың теңге;
2) шығындар – 25506,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2946,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2946,5 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 14761,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28462,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3125,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25267,0 мың теңге;
2) шығындар – 32014,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3552,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3552,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 20281,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете Вишневого сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13504,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22560,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3517,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 150,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18893,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25506,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2946,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2946,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Воронежского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 14761,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Камышинского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28462,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3125,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25267,0 тысячи тенге;
2) затраты – 32014,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3552,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3552,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете Камышинского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 20281,0 тысяч тенге.

9. Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20273,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2929,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17341,0 мың теңге;
2) шығындар – 22048,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1775,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1775,6 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 16041,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
11. Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20485,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1839,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 48,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18598,0 мың теңге;
2) шығындар – 22417,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1932,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1932,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 15315,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
13. Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

9. Утвердить бюджет Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20273,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2929,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17341,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22048,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1775,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1775,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 16041,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Косаральского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20485,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1839,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 48,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18598,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22417,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1932,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1932,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Косаральского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15315,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Костряковского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 20001,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3828,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16173,8 мың теңге;
2) шығындар – 22240,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2238,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2238,6 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 13924,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
15. Федоров ауданы Ленин ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21299,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18338,4 мың теңге;
2) шығындар – 22740,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1441,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1441,2 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Федоров ауданы Ленин ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 17248,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
17. Федоров ауданы Новошумный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20630,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1692,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

1) доходы – 20001,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3828,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16173,8 тысяч тенге;
2) затраты – 22240,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2238,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2238,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Костряковского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13924,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Ленинского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21299,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2961,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18338,4 тысячи тенге;
2) затраты – 22740,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1441,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1441,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете Ленинского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 17248,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Новошумное Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20630,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1692,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 18938,5 мың теңге;
2) шығындар – 21999,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1369,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1369,4 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Федоров ауданы Новошумный ауылының 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдың бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 17197,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
19. Федоров ауданы Первомай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20098,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1940,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 65,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18093,3 мың теңге;
2) шығындар – 22263,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2165,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2165,2 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Федоров ауданы Первомай ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 14084,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
21. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28378,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9370,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18948,2 мың теңге;
2) шығындар – 35901,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 18938,5 тысячи тенге;
2) затраты – 21999,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1369,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1369,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете села Новошумное Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 17197,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20098,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1940,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 65,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18093,3 тысячи тенге;
2) затраты – 22263,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2165,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2165,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 14084,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28378,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9370,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 60,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18948,2 тысячи тенге;
2) затраты – 35901,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7523,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7523,7 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 15772,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
23. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141712,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 91821,2 мың теңге;
2) шығындар – 142942,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1230,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1230,4 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 70341,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
25. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен қарыздар бойынша 27332,0 мың теңге сомасында сыйақы төлеу қарастырылғаны ескерілсін.
26. Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінен бюджеттік алып қоюлар қарастырылмаған.
27. Кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жататын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінде белгіленбегені ескерілсін.
27-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен 38171,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Баннов ауылдық округіне – 5739,7 мың теңге;
Вишневый ауылдық округіне – 2565,0 мың теңге;
Воронеж ауылдық округіне – 4032,0 мың теңге;
Камышин ауылдық округіне – 4763,4 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7523,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7523,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15772,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 141712,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49881,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 91821,2 тысячи тенге;
2) затраты – 142942,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1230,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1230,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 70341,0 тысяч тенге.
25. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2021 год предусмотрена выплата вознаграждений по займам из районного бюджета в сумме 27332,0 тысяч тенге.
26. Бюджетные изъятия из бюджетов села, сельских округов Федоровского района не предусмотрены.
27. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджетах села, сельских округов Федоровского района, подлежащих секвестру не установлен.
27-1. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год выделены целевые текущие трансферты в сумме 38171,4 тысячи тенге, в том числе:
Банновскому сельскому округу – 5739,7 тысячи тенге;
Вишневому сельскому округу – 2565,0 тысяч тенге;
Воронежскому сельскому округу – 4032,0 тысяч тенге;
Камышинскому сельскому округу – 4763,4 тысячи тенге;

Қоржынкөл ауылдық округіне – 1300,0 мың теңге;
Қосарал ауылдық округіне – 3283,0 мың теңге;
Костряков ауылдық округіне – 3937,0 мың теңге;
Ленин ауылдық округіне – 2327,7 мың теңге;
Первомай ауылдық округіне – 4022,0 мың теңге;
Пешков ауылдық округіне – 2976,2 мың теңге;
Федоров ауылдық округіне – 409,1 мың теңге;
Новошумный ауылына – 2816,3 мың теңге.
Ескерту. Шешім 27-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 11.10.2021 № 57 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

Коржинкольскому сельскому округу – 1300,0 тысяч тенге;
Косаральскому сельскому округу – 3283,0 тысяч тенге;
Костряковскому сельскому округу – 3937,0 тысяч тенге;
Ленинскому сельскому округу – 2327,7 тысячи тенге;
Первомайскому сельскому округу – 4022,0 тысячи тенге;
Пешковскому сельскому округу – 2976,2 тысячи тенге;
Федоровскому сельскому округу – 409,1 тысячи тенге;
селу Новошумное – 2816,3 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 27-1 соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 11.10.2021 № 57 (вводится в действие с 01.01.2021).

28. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Решетникова
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы О. Ковалева
Федоров
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 487 шешіміне
1-қосымша
Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
I. Кірістер

28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Т. Решетникова
Исполняющий обязанности секретаря районного маслихата О. Ковалева
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата
от 8 января 2021 года
№ 487
Бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
I. Доходы