Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 9842 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 28.06.2021 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Федоров ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою бойынша басшы болып Федоров ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Федоров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 23 ақпаннан бастап туындаған қатынастарға өз әрекетін таратылады.
Аудан әкімі Т. Исабаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Федоровского района Костанайской области от 26 марта 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 марта 2021 года № 9842. Утратило силу решением акима Федоровского района Костанайской области от 28 июня 2021 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Федоровского района Костанайской области от 28.06.2021 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Федоровского района Костанайской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить курирующего заместителя акима Федоровского района и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 23 февраля 2021 года.
Аким района Т. Исабаев