Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 484 "Федоров ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 69 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 желтоқсанда № 25513 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 484 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9673 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6072962,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1508918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 82779,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7853,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4473412,2 мың теңге;
2) шығындар – 6283019,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49094,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 79645,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30551,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 33000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 292151,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 292151,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин
Федоров
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 484 "О районном бюджете Федоровского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 2 декабря 2021 года № 69. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2021 года № 25513. Прекращено действие в связи с истечением срока
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 484 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9673) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6072962,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1508918,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 82779,1 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7853,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4473412,2 тысячи тенге;
2) затраты – 6283019,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49094,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79645,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30551,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 292151,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 292151,6 тысячи тенге.";
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата

3056,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58777,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
20751,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28138,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38736,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36378,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25594,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
414,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10370,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2358,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2358,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2126353,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
40881,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9521,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
9521,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31359,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
29931,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1427,9
2
Коммуналдық шаруашылық
2085471,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
984758,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
984758,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1100713,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1100713,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
359270,7
1
Мәдениет саласындағы қызмет
182833,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
182833,2
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
182833,2
2
Спорт
50344,1

3056,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58777,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20751,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28138,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38736,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36378,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25594,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
414,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10370,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2358,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2358,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2126353,0
1
Жилищное хозяйство
40881,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9521,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
9521,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31359,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
29931,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1427,9
2
Коммунальное хозяйство
2085471,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
984758,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
984758,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1100713,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1100713,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
359270,7
1
Деятельность в области культуры
182833,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
182833,2
003
Поддержка культурно-досуговой работы
182833,2
2
Спорт
50344,1