Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 20/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 мамырда № 7279 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 145/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 14.04.2022 № 145/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38-бабы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 569-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақыны есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 223 бұйрығына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының сессия төрағасы К. Абишев
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов
Павлодар облыстық
Мәслихатының
2021 жылғы 22 сәуірдегі
№ 20/3 шешімімен
бекітілген
Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін
төлемақы мөлшерлемелері
Р/с №
Арнайы су пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері, теңге
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Павлодарской области
Решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 20/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 мая 2021 года № 7279. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2022 года № 145/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 14.04.2022 № 145/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, со статьей 569 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 223 "Об утверждении методики расчета платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Павлодарской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии и охраны окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Павлодарского
областного маслихата К. Абишев
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов
Утверждены
решением Павлодарского
областного маслихата
от 22 апреля 2021 года № 20/3
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
по Павлодарской области
п/п
Виды специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы, тенге
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров