2021 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің тізбесін және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ пестицидтерді субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 мамырдағы № 142/4 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 мамырда № 22873 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Өсімдіктерді қорғау туралы" Заңының 9-бабы 1-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 78-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2021 жылға арналған субсидияланатын пестицидтер тізбесі және пестицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормалары, сондай-ақ пестицидтерді субсидиялауға 1 472 422 000 (бір миллиард төрт жүз жетпіс екі миллион төрт жүз жиырма екі мың) теңге мөлшерінде бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ. Байхановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня субсидируемых пестицидов и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на субсидирование пестицидов на 2021 год
Постановление акимата Павлодарской области от 27 мая 2021 года № 142/4. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2021 года № 22873
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О защите растений", пунктом 78 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых пестицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) пестицидов, а также объемы бюджетных средств на субсидирование пестицидов на 2021 год в размере 1 472 422 000 (один миллиард четыреста семьдесят два миллиона четыреста двадцать две тысячи) тенге.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Байханова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области

680
Марленоприда, 70% суда ыдырайтын түйіршіктер
681
Резюме, суда ыдырайтын түйіршіктер
Биопрепараттар
Азидирахтин, 0,3%
682
Греен голд, 0,3% майлы эмульсия
литр
13 798,4
Титрі кемінде 45 миллиард тіршілік етуге қабілетті саңырауқұлақтар спорасы, биологиялық белсенділігі 1500 ЕА/r, экзотоксин мөлшері 0,6-0,8% (спора-кристалды кешен және син-экзотоксин Вacillus thurinqiensis, var. Тhurinqiensis)
683
Битоксибациллин, құрғақ ұнтақ
килограмм

680
Марленоприда, 70% водно-диспергируемые гранулы
681
Резюме, водно-диспергируемые гранулы
Биопрепараты
Азидирахтин, 0,3%
682
Греен голд, 0,3% масляная эмульсия
литр
13 798,4
Титр не менее 45 миллиард жизнеспособных спор грибов, биологическая активность 1500 ЕА/r, содержание экзотоксина 0, 6-0, 8% (спорово-кристаллический комплекс и син-экзотоксин Вacillus thurinqiensis, var. Тhurinqiensis
683
Битоксибациллин, сухой порошок
килограмм

809,6
Ескертпе: * қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, гербицид және десикант ретінде пайдаланылатын препараттар;
** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің қойма жайларындағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген преапараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
*** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және нан өнімдері жүйесіндегі кәсіпорындардағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген препараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
**** үш мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің қойма жайларындағы қорлардың зиянкестеріне қарсы және нан өнімдері жүйесіндегі кәсіпорындардағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген препараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
***** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және фунгицид ретінде пайдаланылатын препараттар;
****** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және егіс алдындағы өндеуге арналған препарат ретінде пайдаланылатын препараттар.

809,6
Примечание: * препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые, как гербицид и десикант;
** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые, как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов в складских помещениях товаропроизводителей сельскохозяйственной продукции;
*** имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые, как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов на предприятиях в системе хлебопродуктов;
**** препараты, имеющие государственную регистрацию тройного назначения и используемые, как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов в складских помещениях товаропроизводителей сельскохозяйственной продукции и против вредителей запасов на предприятиях в системе хлебопродуктов;
***** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые, как инсектицид и фунгицид;
****** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые, как инсектицид и препарат для предпосевной обработки.