Павлодар облысында 2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 шілдедегі № 189/6 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23810 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год в Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 27 июля 2021 года № 189/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23810.
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Павлодар облысында 2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар облысында 2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2021 год в Павлодарской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение на 2021 год в Павлодарской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Құрмановаға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің
2021 жылғы 27 шілдедегі
№ 189/6 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысында 2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Курманову А.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 27 июля 2021 года
№ 189/6
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2021 год в Павлодарской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облысы әкімдігінің 27.12.2021 № 363/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Павлодарской области от 27.12.2021 № 363/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 2 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

210
49574
2
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекетік қазыналық кәсіпорны
155
91874
3
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу кентінің № 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
44788
4
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
250
42644
5
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
175
41312
6
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
243
42635
7
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
275
44879
8
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
115
47106
9
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
54109
10
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
220
46142
11
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
47988
12
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Чайка" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
57347
13
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
55230
14
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
263
47250
15
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
49763
16
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
64716
17
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50

210
49574
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад "Асыл бөбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
155
91874
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14 поселка Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
140
44788
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 16 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
250
42644
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 18 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
175
41312
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 19 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
243
42635
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 24 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
275
44879
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Балдырған" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
115
47106
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
320
54109
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 10 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
220
46142
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 20 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
180
47988
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Чайка" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
100
57347
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Айгөлек" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
75
55230
14
Коммунальное государственное казенное предприятие Ясли - сад "Айналайын" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
263
47250
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Ақ бота" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
180
49763
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Айналайын" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
160
64716
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Айгөлек" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
50

51692
18
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Күншуақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
33
61947
19
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Қызғалдақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
69435
20
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Болашақ" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
59851
21
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
285
55847
22
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
291
53614
23
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
44515
24
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Светлячок" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
47974
25
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Ертіс ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
295
46361
26
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Жұлдыз" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
45845
27
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
60235
28
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Қарлығаш" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
50
57996
29
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Балбөбек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
70
51168
30
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Әйгерім" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
20
64500
31
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
51451
32
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Кемеңгер ауылының "Аяла" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
120
51449
33
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Новочерноярка ауылының "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90

51692
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Күншуақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
33
61947
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Қызғалдақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
80
69435
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Болашақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
50
59851
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района,управления образования Павлодарской области
285
55847
22
Коммунальное государственное казенное предприятие "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
291
53614
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
100
44515
24
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский-сад "Светлячок" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
100
47974
25
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад села Иртышск" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
295
46361
26
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Жулдыз" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
75
45845
27
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Акбота" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
200
60235
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Карлыгаш" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
50
57996
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балбөбек" сәбилер бақшасы" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
70
51168
30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Әйгерім" сәбилер бақшасы" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
20
64500
31
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балдырған" сәбилер бақшасы" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
50
51451
32
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аяла" села Кемеңгер" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
120
51449
33
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Новочерноярка" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
90

47884
34
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Розовка сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
59157
35
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Набережное ауылының "Балбөбек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
53143
36
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Еркежан" Заря сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
55
54473
37
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Ямышев сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
52577
38
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Мичурин сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
38197
39
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Ольгинка сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
94803
40
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Чернорецк ауылының "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
59
45746
41
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Талбесік" сәбилер бақшасы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
370
51285
42
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
135
56071
43
Павлодар облысының білім беру басқармасы,
Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
49917
44
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
64070
45
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
51515
46
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
147
51450
47
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Балдәурен" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
55986
48
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 1 сәбилер бақшасы даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
326
40428
49
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

47884
34
Коммунальное государственное казенное предприятие "Розовский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
75
59157
35
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" с. Набережное отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60
53143
36
Коммунальное государственное казенное предприятие "Заринский ясли-сад "Еркежан" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
55
54473
37
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ямышевский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60
52577
38
Коммунальное государственное казенное предприятие "Мичуринский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
75
38197
39
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ольгинский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
25
94803
40
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақ бота" села Чернорецк" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
59
45746
41
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Талбесік" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
370
51285
42
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
135
56071
43
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
60
49917
44
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
25
64070
45
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
50
51515
46
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
147
51450
47
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области
200
55986
48
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад № 1" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
326
40428
49
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

228
38393
50
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 3 санаториялық сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
56633
51
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
300
38868
52
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
205
41465
53
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 6 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
249
37068
54
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
41704
55
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
142
43900
56
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 9 бала бақша-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
312
38398
57
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
310
36777
58
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Шідерті поселкесінің № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
137
39924
59
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
140
45265
60
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 13 арнайы бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
138
120567
61
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
38396
62
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 15 сәбилер бақшасы эстетикалық дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
38374
63
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
280
38427
64
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Солнечный поселкесінің № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

228
38393
50
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 3" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
56633
51
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
300
38868
52
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
205
41465
53
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 6" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
249
37068
54
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области;
280
41704
55
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
142
43900
56
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-гимназия № 9" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
312
38398
57
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
310
36777
58
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 сәбилер бақшасы поселка Шидерты" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
137
39924
59
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 12 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
140
45265
60
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 13" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
138
120567
61
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
330
38396
62
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр эстетического развития ясли - сад № 15" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
38374
63
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
280
38427
64
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 17 сәбилер бақшасы поселка Солнечный" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

268
38095
65
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Денешынықтыру-сауықтыру үлгісіндегі № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
40518
66
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 20 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
39213
67
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 21 ресурстық орталық" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
350
41454
68
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 22 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
38391
69
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
335
38376
70
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
300
38398
71
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 25 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
183
87592
72
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 26 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
260
38402
73
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 27 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
44585
74
"Қаржас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
55
45273
75
"Сәби City" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
40876
76
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
230
34534
77
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
336
33671
78
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы – Мектепке дейінгі экоцентр орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
277
36777
79
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
226
39776
80
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

268
38095
65
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 физкультурно – оздоровительного профиля" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
330
40518
66
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 20" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
39213
67
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 21 ресурстық орталық" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
350
41454
68
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 22 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
210
38391
69
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
335
38376
70
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 24 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
300
38398
71
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 25 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
183
87592
72
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 26" образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
260
38402
73
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 27" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
150
44585
74
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қаржас"
55
45273
75
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сәби City"
50
40876
76
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
230
34534
77
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
336
33671
78
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара – Дошкольный экоцентр" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
277
36777
79
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
226
39776
80
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

340
34069
81
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 мектепке дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
298
35453
82
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
34830
83
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
39383
84
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
42839
85
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 10 сәбилер бақшасы – "ZamanStar" білім беру-дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
387
34182
86
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
370
32240
87
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
167
40390
88
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 14 арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
93893
89
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
37773
90
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
340
32078
91
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
161
41744
92
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
148
44174
93
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
220
37477
94
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Кенжекөл ауылының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
170
37149
95
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

340
34069
81
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
298
35453
82
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
320
34830
83
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
210
39383
84
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
155
42839
85
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара – Образовательно-развивающий центр "ZamanStar" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
387
34182
86
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 11 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
370
32240
87
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 12 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
167
40390
88
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 14 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
100
93893
89
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
150
37773
90
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
340
32078
91
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
161
41744
92
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
148
44174
93
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
220
37477
94
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 20 села Кенжеколь" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
170
37149
95
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

288
33422
125
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 51 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
301
35607
126
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 52 арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
64
133101
127
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 53 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
321
33938
128
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 54 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
345
34142
129
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 57 сәбилер бақшасы – Көптілде тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
230
40994
130
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 72 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
228
39524
131
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 79 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
38671
132
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 82 арнайы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
151
76036
133
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 84 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
375
31721
134
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 85 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
270
33312
135
Павлодар облысы білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласы № 86сәбилер – бақшасы "Baby Land" дене шынықтыру-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
242
36091
136
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 93 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
226
35458
137
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 96 сәбилер бақшасы – "Радуга" үйлесімді даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
292
39969
138
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 102 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

288
33422
125
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 51 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
301
35607
126
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 52 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
64
133101
127
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 53 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
321
33938
128
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 54 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
345
34142
129
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 57 города Павлодара – Центр полиязычного воспитания" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
230
40994
130
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 72 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
228
39524
131
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 79 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
200
38671
132
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный ясли-сад № 82 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
151
76036
133
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 84 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
375
31721
134
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 85 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
270
33312
135
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 86 города Павлодара - физкультурно-оздоровительный центр "Baby Land" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
242
36091
136
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 93 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
226
35458
137
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 96 города Павлодара - Центр гармонического развития "Радуга" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
292
39969
138
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 102 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

362
30638
139
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 104 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
390
28914
140
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 111 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
260
38390
141
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 112 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
348
32368
142
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 115 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
170
42057
143
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
300
34839
144
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар ауылының № 117 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
156
48459
145
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 120 сәбилер бақшасы – Этномәдени тәрбие беру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
365
28591
146
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
376
30894
147
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 122 мектепте дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
45246
148
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 126 сәбилер бақшасы - Эстетикалық даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
327
35778
149
"Smart kid" балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
160
38023
150
"Лингва" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
175
38023
151
"СОЛНЫШКО" жеке меншік сәбилер бақшасы" мекемесі (келісім бойынша)
150
38023
152
"САМАЛ" оңалту орталығы" мүгедектер қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
50
38023
153
"Игілік" балаларды сауықтыру-дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
200
38023
154
"Мини-центр развития детей "Асем-Ай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
46
38023
155
"Инара" балаларды дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
75

362
30638
139
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 104 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
390
28914
140
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 111 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
260
38390
141
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 112 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
348
32368
142
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 115 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
170
42057
143
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
300
34839
144
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 117 села Павлодарское" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
156
48459
145
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 120 города Павлодара – Центр этнокультурного воспитания" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
365
28591
146
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
376
30894
147
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 122 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
180
45246
148
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 126 города Павлодара - Центр эстетического развития" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
327
35778
149
Товарищество с ограниченной ответственностью Ясли-сад "Smart kid" (по согласованию)
160
38023
150
Товарищество с ограниченной ответственностью "Лингва" (по согласованию)
175
38023
151
Учреждение "Частный Ясли-сад "СОЛНЫШКО"(по согласованию)
150
38023
152
Общественное объединение инвалидов "Реабилитационный Центр "САМАЛ" (по согласованию)
50
38023
153
Товарищество с ограниченной ответственностью "Игілік" Детский оздоровительно – развивающий центр (по согласованию)
200
38023
154
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мини-центр развития детей "Асем-Ай" (по согласованию)
46
38023
155
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инара" Детский развивающий центр (по согласованию)
75

2021 жылғы 27 шілдедегі
№ 189/6 қаулысына
2-қосымша
Павлодар облысында 2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері
Облыстың қалалары мен аудандары
Айына ата-аналар төлемақысының мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдардың түрлері
Сәбилер бақшасы және балабақша (0-ден 3 жасқа дейін/ 3-тен 6 жасқа дейін)
Толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық (0-ден 3 жасқа дейін/ 3-тен 6 жасқа дейін)
Жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық (0-ден 3 жасқа дейін/ 3-тен 6 жасқа дейін)
Жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдар (0-ден 3 жасқа дейін/ 3-тен 6 жасқа дейін)
Павлодар қаласы
14175/14784
14175/14784
-
14175/14784
Ақсу қаласы

от 27 июля 2021 года
№ 189/6
Размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение на 2021 год в Павлодарской области
Города и районы области
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Виды дошкольных организаций
Ясли-сад и детский сад (от 0 до 3-х лет/ от 3-х до 6-ти лет)
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания (от 0 до 3-х лет/от 3-х до 6-ти лет)
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания (от 0 до 3-х лет/ от 3-х до 6-ти лет)
Частные дошкольные организации (от 0 до 3-х лет/ от 3-х до 6-ти лет)
город Павлодар
14175/14784
14175/14784
-
14175/14784
город Аксу