Павлодар облысы мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы "Ақсу қаласы мен ауылдық елді мекендерінің жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" № 348/41 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 108/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25892 болып тіркелді
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облысы мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы "Ақсу қаласы мен оның ауылдық елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" № 348/41 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4513 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 108/9
шешіміне 1-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
4 мамырдағы № 348/41
шешіміне 1-қосымша
Ақсу қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 108/9
шешіміне 2-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
4 мамырдағы № 348/41
шешіміне 2-қосымша
Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 108/9
шешіміне 3-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
4 мамырдағы № 348/41
шешіміне 3-қосымша
Ақсу қаласы Достық ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 108/9
шешіміне 4-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
4 мамырдағы № 348/41
шешіміне 4-қосымша
Ақсу қаласы Евгеньевка ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 108/9
шешіміне 5-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
4 мамырдағы № 348/41
шешіміне 5-қосымша
Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 108/9
шешіміне 6-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
4 мамырдағы № 348/41
шешіміне 6-қосымша
Ақсу қаласы Қалқаман ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 108/9
шешіміне 7-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
4 мамырдағы № 348/41
шешіміне 7-қосымша
Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 108/9
шешіміне 8-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
4 мамырдағы № 348/41
шешіміне 8-қосымша
Ақсу қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Түзету коэффициенттері
Есепті кварталдардың тізбесі
I
2,0

О внесении изменений в решение маслихата Павлодарской области от 4 мая 2015 года № 348/41 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Аксу и его сельских населенных пунктов"
Решение Павлодарского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 108/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25892
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Павлодарской области "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Аксу и его сельских населенных пунктов" от 4 мая 2015 года № 348/41 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4513) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 10 декабря 2021 года
№ 108/9
Приложение 1
к решению маслихата
Павлодарской области от
4 мая 2015 года
№ 348/41
Границы оценочных зон города Аксу
Условные обозначения:
Приложение 2
к решению маслихата
Павлодарской области
от 10 декабря 2021 года
№ 108/9
Приложение 2
к решению маслихата
Павлодарской области от
4 мая 2015 года
№ 348/41
Границы оценочных зон населенных пунктов Алгабаского сельского округа города Аксу
Условные обозначения:
Приложение 3
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 108/9
Приложение 3
к решению маслихата
Павлодарской области от
4 мая 2015 года
№ 348/41
Границы оценочных зон населенных пунктов Достыкского сельского округа города Аксу
Условные обозначения:
Приложение 4
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 108/9
Приложение 4
к решению маслихата
Павлодарской области от
4 мая 2015 года
№ 348/41
Границы оценочных зон населенных пунктов Евгеньевского сельского округа города Аксу
Условные обозначения:
Приложение 5
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 108/9
Приложение 5
к решению маслихата
Павлодарской области от
4 мая 2015 года
№ 348/41
Границы оценочных зон населенных пунктов имени Мамаита Омарова города Аксу
Условные обозначения:
Приложение 6
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 108/9
Приложение 6
к решению маслихата
Павлодарской области от
4 мая 2014 года
№ 348/41
Границы оценочных зон населенных пунктов Калкаманского сельского округа города Аксу
Условные обозначения:
Приложение 7
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 108/9
Приложение 7
к решению маслихата
Павлодарской области от
4 мая 2015 года
№ 348/41
Границы оценочных зон населенных пунктов Кызылжарского сельского округа города Аксу
Условные обозначения:
Приложение 8
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 108/9
Приложение 8
к решению маслихата
Павлодарской области от
4 мая 2015 года
№ 348/41
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Аксу
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
Перечень учетных кварталов
I
2,0