Павлодар қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 552/73 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 маусымдағы № 46/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23450 болып тіркелді
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 552/73 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7108 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 079 796 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 82 512 443 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 923 818 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 700 740 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 942 795 мың теңге;
2) шығындар – 113 825 145 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 384 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 877 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 493 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 543 273 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 543 273 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 361 006 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 361 006 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 3-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–1. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте Павлодар қалалық бюджетінен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі, Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының әкімдері аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне олардың қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге арналған нысаналы бонустық қор – 36 142 мың теңге;
Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Павлодар, Мойылды, Жетекші ауылдарында жолдарды орташа жөндеуге – 256 863 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінің, Павлодар, Жетекші және Мойылды ауылдарының көшелерін жарықтандыруға – 35 440 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі мен Жетекші ауылындағы саябақтарды абаттандыру бойынша жобалық – сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 130 мың теңге;
Жетекші ауылындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарды ұстауға және күрделі шығыстарға – 10 320 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 552/73
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 30 июня 2021 года № 46/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23450
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 552/73 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7108) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 079 796 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 82 512 443 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 923 818 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 700 740 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 942 795 тысяч тенге;
2) затраты – 113 825 145 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 384 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 877 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 493 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 543 273 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 543 273 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 361 006 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 361 006 тысяч тенге.";
2) пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3–1. Учесть, что в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара в следующих объемах:
36 142 тысяч тенге – целевой бонусный фонд, на выплату бонусов государственным служащим аппарата акимов поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа, в селах Павлодарское, Жетекши, Мойылды по результатам оценки их деятельности;
256 863 тысяч тенге – на средний ремонт дорог в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Павлодарское, Мойылды, Жетекши;
35 440 тысяч тенге – на освещение улиц Кенжекольского сельского округа, сел Павлодарское, Жетекши и Мойылды;
2 130 тысяч тенге – на разработку проектно – сметной документации по благоустройству парков в Кенжекольском сельском округе и в селе Жетекши;
10 320 тысяч тенге – на капитальные расходы и содержание подведомственных государственных учреждений и организаций в селе Жетекши;

Ленин кентіндегі су құбырының техникалық паспортын дайындауға – 5 302 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі әкімдігінің ғимаратын күрделі жөндеу бойынша жобалық – сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 000 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде автоматтандырылған телефон стансасының желісін орнатуға (монтаждауға) және терминалдық орындар бойынша кәбіл төсеуге – 100 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіндегі дезинсекциялық жұмыстарға – 1 633 мың теңге;
Жетекші, Мойылды ауылдарында және Ленин кентінде біріктірілген блок модулін, сумен жабдықтау және кәріз желілерін күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеуге – 40 259 мың теңге;
Павлодар ауылындағы сумен жабдықтаудың ескі құдықтарын демонтаждауға – 1 451 мың теңге;

5 302 тысяч тенге – на оформление технической документации водопровода в поселке Ленинский;
1 000 тысяч тенге – на разработку проектно – сметной документации по капитальному ремонту здания акимата Кенжекольского сельского округа;
100 тысяч тенге – на установку (монтаж) линии автоматической телефонной станции и прокладку кабеля по терминальным точкам в Кенжекольском сельском округе;
1 633 тысяч тенге – на дезинсекционные работы в Кенжекольском сельском округе;
40 259 тысяч тенге – на содержание и текущий ремонт комбинированного блок модуля, сетей водоснабжения и канализации в селах Жетекши, Мойылды и поселке Ленинский;
1 451 тысяча тенге – на демонтаж старых колодцев водоснабжения в селе Павлодарское;

Павлодар ауылындағы жиынтық трансформаторлық қосалқы стансасына және электр беру желілеріне құқық белгілейтін құжаттарды ресімдеуге – 1 200 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің- 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия торағасы М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы С. Калижанова
Павлодар қалалық маслихатының

1 200 тысяч тенге – на оформление правоустанавливающих документов на комплектную трансформаторную подстанцию и линии электропередач в селе Павлодарское.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Павлодарского городского маслихата М. Желнов
Секретарь Павлодарского городского маслихата С. Калижанова
Приложение к решению
Павлодарского городского