Павлодар қаласы әкімінің 2018 жылғы 05 қазандағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 13 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25885
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес және жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайдың толық жойылуына байланысты, Павлодар қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Павлодар қаласы әкімінің 2018 жылғы 05 қазандағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 13 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6080 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Е. Б. Иманзаиповқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі А. Байханов

О признании утратившим силу решения акима города Павлодара от 05 октября 2018 года № 13 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 14 декабря 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25885
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и в связи с полной ликвидацией чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба, аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Павлодара от 05 октября 2018 года № 13 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6080).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Иманзаипова Е.Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Байханов