Ақсу қаласының және Ақсу қаласы ауылдық округтерінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 73/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 қаңтарда № 7195 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының атауы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 29.05.2023 № 440/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Аксу и сельских округов города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 20 января 2021 года № 73/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2021 года № 7195.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 29.05.2023 № 440/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 26.11.2024 № 979/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Ақсу қаласының және Ақсу қаласы ауылдық округтерінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 29.05.2023 № 440/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 26.11.2024 № 979/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Аксу и сельских округов города Аксу согласно приложению к настоящему постановлению";
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 29.05.2023 № 440/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. "Ақсу қаласының кәсіпкерлік және туризм бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары Б.С. Умархановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Б. Ибраев
Ақсу қаласы әкімдігінің

2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и туризма города Аксу" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аксу Умарханова Б.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Б. Ибраев
Приложение
к постановлению
акимата города Аксу