Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы "Ақсу қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 1006/11 қаулысының күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 810/17 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 желтоқсанда № 25590 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес Павлодар облысы Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы "Ақсу қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5319 болып тіркелген) № 1006/11 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Ақсу қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Каппасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Ж. Шугаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 13 декабря 2016 года № 1006/11 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по городу Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 29 ноября 2021 года № 810/17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2021 года № 25590
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Аксу Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 13 декабря 2016 года № 1006/11 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по городуАксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5319).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Аксу" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Аксу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Павлодарской области Каппасова Б.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Ж. Шугаев