Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" № 335/72 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 10/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 7220 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" № 335/72 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7127 болып тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6023399 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 535576 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 15208 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5465515 мың теңге;
2) шығындар - 6138114 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 69451 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 105012 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 35561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 184166 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 184166 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға 14213 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Л. Дисенова
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 4 наурыздағы
№ 10/3 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 335/72 "Об Актогайском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 4 марта 2021 года № 10/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 марта 2021 года № 7220
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 335/72 "Об Актогайском районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7127, опубликованное 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 6023399 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 535576 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 15208 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5465515 тысяч тенге;
2) затраты - 6138114 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 69451 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 105012 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 35561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 184166 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 184166 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сельских округов 14213 тысяч тенге на расходы текущего и капитального характера.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Актогайского районного маслихата Л. Дисенова
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 4 марта 2021 года № 10/3
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области