Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 335/72 "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 49/11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25147 болып тіркелді
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 335/72 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7127 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6489245 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 621330 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 9690 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10778 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5847447 мың теңге;
2) шығындар - 6624630 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 43201 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 78762 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 35561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 178586 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 178586 мың теңге.";
шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға 256127 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Ақтоғай ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 5848 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 335/72 "Об Актогайском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 3 ноября 2021 года № 49/11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25147
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 335/72 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7127) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6489245 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 621330 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 9690 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 10778 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5847447 тысяч тенге;
2) затраты - 6624630 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 43201 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 78762 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 35561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 178586 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 178586 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сельских округов 256127 тысяч тенге на расходы текущего и капитального характера.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить на 2021 год резерв исполнительного местного органа Актогайского района в сумме 5848 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.