Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 246 "Ақтоғай ауданының ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 333 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25959 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес, Ақтоғай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің "Ақтоғай ауданының ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2016 жылғы 10 қазандағы № 246 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5259 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі К. Арынов

О признании утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 10 октября 2016 года № 246 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов организациям Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 14 декабря 2021 года № 333. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25959
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов организациям Актогайского района" от 10 октября 2016 года № 246 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5259).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района К. Арынов