Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 373/66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 маусымдағы № 45/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 шілдеде № 23497 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 373/66 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7177 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 320761 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 306462 мың теңге;
2) шығындар – 325989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5228 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39563 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 38836 мың теңге;
2) шығындар – 40033 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 470 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39919 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39069 мың теңге;

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 373/66 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 29 июня 2021 года № 45/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2021 года № 23497. Прекращено действие в связи с истечением срока
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 373/66 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7177) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 320761 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14194 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 306462 тысяч тенге;
2) затраты – 325989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5228 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39563 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 727 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 38836 тысяч тенге;
2) затраты – 40033 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –470 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39919 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39069 тысяч тенге;

2) шығындар – 43501 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3582 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3582 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100066 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 711 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 99355 мың теңге;
2) шығындар – 100555 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 489 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33701 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 452 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 33249 мың теңге;
2) шығындар – 33701 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қаратомар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36105 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 35440 мың теңге;
2) шығындар – 36344 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -239 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 239 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты – 43501 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3582 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3582 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанажольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 100066 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 711 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 99355 тысяч тенге;
2) затраты – 100555 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 489 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жанатлекского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33701 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 452 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 33249 тысяч тенге;
2) затраты – 33701 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Каратомарского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36105 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 35440 тысяч тенге;
2) затраты – 36344 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -239 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 239 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Куркелинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1810 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32, 33 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45588 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1669 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 43919 мың теңге;
2) шығындар – 47232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1644 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1644 мың теңге.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40927 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39623 мың теңге;
2) шығындар – 43514 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2587 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2587.";
13) көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2021 - 2023 жылдарға арналған Майқайың кентінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172597 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1055 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 730 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157312 мың теңге;
2) шығындар – 181388 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8791 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8791 мың теңге.";
14) көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Баянауыл ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1810 тысяч тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Торайгырского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45588 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1669 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 43919 тысяч тенге;
2) затраты – 47232 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1644 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1644 тысяч тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40927 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1304 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39623 тысяч тенге;
2) затраты – 43514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2587 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2587 тысяч тенге.";
13) пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет поселка Майкаин на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 172597 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1055 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 730 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157312 тысяч тенге;
2) затраты – 181388 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8791 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8791 тысяч тенге.";
14) пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Баянаульского района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";

15) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық
мәслихатының сессия төрайымы А. Какимова
Баянауыл аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 29 маусымдағы
№ 45/5 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының

15) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Баянаульского районного маслихата А. Какимова
Секретарь Баянаульского районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 29 июня 2021 года № 45/5
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата