Железин ауданы Железин ауылдық округі Железинка ауылының шекарасын (шегін) белгілеу және өзгерту туралы
Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 тамыздағы № 224/7 бірлескен қаулысы және Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 41/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 тамызда № 24093 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен Железин ауданы әкімдігінің қаулысы мен Железин аудандық мәслихаты шешімінің қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 5915 гектар Железин ауданы Железин ауылдық округі Железинка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.
2. "Железин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен Железин ауданы әкімдігінің қаулысы мен Железин аудандық мәслихатының шешімін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен Железин ауданы әкімдігінің қаулысы мен Железин аудандық мәслихатының шешімін оның ресми жариялағаннан кейін Железин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен Железин ауданы әкімдігі қаулысының және Железин аудандық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Железин аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен Железин ауданы әкімдігіның қаулысы мен Железин аудандық мәслихатының шешімі оның алғышқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин ауданының әкімі К. Кашкиров
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 4 тамыздағы
№ 224/7 мен Железин аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
4 тамыздағы № 41/7 бірлескен
қаулысы мен шешіміне қосымша
Железин ауданы Железин ауылдық округі Железинка ауылы жерлерінің экспликациясы
Гектар
Жалпы алаңы
Ауыл шаруашылық алқаптарының барлығы
Оның ішінде
Басқалар

Об установлении и изменении границ (черты) села Железинка Железинского сельского округа Железинского района
Совместные постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 4 августа 2021 года № 224/7 и решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 4 августа 2021 года № 41/7. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2021 года № 24093
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить и изменить границы (черту) села Железинка Железинского сельского округа Железинского района, общей площадью 5915 гектар согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата Железинского района и решению Железинского районного маслихата
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Железинского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления акимата Железинского района и решения Железинского районного маслихата в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного постановления акимата Железинского района и решения Железинского районного маслихата на интернет – ресурсе акимата Железинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Железинского района и решения Железинского районного маслихата возложить на курирующего заместителя акима Железинского района.
4. Настоящее совместное постановление акимата Железинского района и решение Железинского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Железинского района К. Кашкиров
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер
Приложение
к совместному постановлению
и решению акимата
Железинского района
от 4 августа 2021 года № 224/7
и Железинского районного маслихата от
4 августа 2021 года № 41/7
Экспликация земель села Железинка Железинского сельского округа Железинского района
Гектар
Общая площадь
Всего сельскохозяйственных угодий
В том числе
Прочие
Пашня
Сенокос
Пастбища