Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 507/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 78/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 желтоқсанда № 25779 болып тіркелді
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 507/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7134 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 078 721 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 968 296 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 625 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 787 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 016 013 мың теңге;
2) шығындар – 6 271 194 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 212 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 77 188 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 976 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 23 480 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 23 480 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 269 165 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269 165 мың теңге.";
2) 6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық округтардың бюджеттеріне мақсатты ағымдағы трансферттер келесі көлемінде ескерілсін:
310 267 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
59 168 мың теңге – елді мекендердегі жолдарды және көшелерді орташа жөндеуге және ұстауға арналған;
79 039 мың теңге – ауылдық елді мекендерді су жабдықтаумен қамтамасыз етуге арналған;
28 918 мың теңге – ауылдық округтар әкімі апараттарының мемлекеттік қызметшілеріне бонустарды төлеуге арналған;
26 219 мың теңге – елді мекендерде жарықтандыру бойынша іс-шаралар өткізуге арналған;

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 507/6 "О Железинском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 2 декабря 2021 года № 78/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25779
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О Железинском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 507/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7134) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 078 721 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 968 296 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 625 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 787 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 016 013 тысяч тенге;
2) затраты – 6 271 194 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 212 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 77 188 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 976 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23 480 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 23 480 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 269 165 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269 165 тысяч тенге.";
2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
310 267 тысяч тенге - на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
59 168 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта и содержания дорог и улиц населенных пунктов;
79 039 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов;
28 918 тысяч тенге – на выплату бонусов государственным служащим аппаратов акимов сельских округов;
26 219 тысяч тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов;