Ертіс ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 17 маусымдағы № 158/3 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 маусымда № 23114 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 529 - бабының 6 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 - бабына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің бұйрығымен бекітілген аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Иртышского района
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 17 июня 2021 года № 158/3. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2021 года № 23114
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Методики расчета коэффициента зонирования, утвержденной Приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан, акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ертіс ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс ауданының әкімі А. Бейсекин
Ертіс ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 17 маусымдағы
№ 158/3 қаулысымен
бекітілген
Ертіс ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін
аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/с
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Ертіс ауылы

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Иртышского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Иртышского района А. Бейсекин
Утвержден
постановлением
акимата Иртышского района
от 17 июня 2021 года
№ 158/3
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта
налогообложения в населенных пунктах Иртышского района
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
1
село Иртышск