Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 ақпанда № 7217 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 мамырдағы № 25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің 11.05.2021 № 25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Тереңкөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 1-13/15 ұсынысы негізінде, Тереңкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл ауданы Тереңкөл ауылдық округінің Тереңкөл ауылының келесі көшелеріндегі жануарларда құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін:
Гагарин көшесі бойынша № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70 үйлер;
Михаил Максимович Катаев көшесі бойынша.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауылдық округінің әкімі А. Мангутов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Теренкольского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 18 февраля 2021 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 февраля 2021 года № 7217. Утратило силу решением акима Теренкольского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 11 мая 2021 года № 25 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Теренкольского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 11.05.2021 № 25 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Тереңкөл от 22 января 2021 года № 1-13/15, аким Теренкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства животных установить ограничительные мероприятия на следующих улицах села Теренколь Теренкольского сельского округа района Тереңкөл:
по улице Гагарина, дома № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70;
по улице Михаила Максимовича Катаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Теренкольского сельского округа А. Мангутов