Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "Май ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" № 1/67 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 мамырда № 7299 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңының 8-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "Май ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" № 1/67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7154 болып тіркелген, келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасындағы 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Май ауданында жиналыс, митинг нысанында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орын:
Көктөбе ауылының Қазыбек би көшесі бойынша орналасқан Жеңіс паркінің алаңы. Жиналыс, митинг нысанында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін шекті толу нормасы - сексен адам.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының сессия төрағасы О. Сыздыков
Май аудандық маслихатының хатшысы Г. Арынов

О внесении изменения в решение Майского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №1/67 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, норм их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Майском районе"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 27 апреля 2021 года № 5/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 мая 2021 года № 7299
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан, Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 1/67 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, норм их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Майском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых правовых актов за № 7154, следующее изменение:
в приложении 1 указанного решения пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Специализированное место для организации и проведения мирных собраний в Майском районе в форме собрания, митинга:
площадь парка Победы, расположенный по улице Казыбек би села Коктобе. Норма предельной заполняемости для организации и проведения мирных собраний в форме собрания, митинга-восемьдесят человек.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социально-культурному развитию и защите законных прав и интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Майского районного маслихата О. Сыздыков
Секретарь Майского районного маслихата Г. Арынов