Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 78/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 15/67 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қарашада № 25393 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 78/363 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7113 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 556 717 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 002 508 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 646 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 923 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 493 640 мың теңге;
2) шығындар – 9 636 957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 758 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 125 307 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 549 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 159 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159 998 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2021 жылға арналған резерві 18 948 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 78/363 "О Павлодарском районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 15 ноября 2021 года № 15/67. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25393. Прекращено действие в связи с истечением срока
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 78/363 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7113) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 556 717 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 002 508 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 646 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 923 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 8 493 640 тысяча тенге;
2) затраты – 9 636 957 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 758 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 125 307 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 549 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 159 998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159 998 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2021 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 18 948 тысяч тенге":