Жер телімдеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 1-0301 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 мамырда № 7268 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес, Мичурин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округінің Госплемстанция ауылының аумағында жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мичурин ауылдық округінің әкімі О. Копенов
Мичурин ауылдық
округі әкімінің
2021 жылғы 26 сәуірдегі

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Решение акима Мичуринского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 26 апреля 2021 года № 1-0301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 мая 2021 года № 7268
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Мичуринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории села Госплемстанция Мичуринского сельского округа Павлодарского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мичуринского сельского округа О. Копенов
Приложение
к решению акима
Мичуринского сельского округа
от 26 апреля 2021 года