Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 335/67 "2021 - 2023 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 60/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қарашада № 25482 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 335/67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7111 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 709 046 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 565 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 336 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 131 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 137 977 мың теңге;
2) шығындар – 7 754 326 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 412 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 981 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 569 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 80 692 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80 692 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Успен ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 1 472 мың теңге сомада бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 335/67 "Об Успенском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 26 ноября 2021 года № 60/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25482. Прекращено действие в связи с истечением срока
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата "Об Успенском районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 335/67 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7111) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Успенский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 709 046 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 565 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 336 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 131 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 137 977 тысяч тенге;
2) затраты – 7 754 326 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 412 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 981 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 569 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 80 692 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80 692 тысяч тенге.";
2) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Успенского района на 2021 год в сумме 1 472 тысяч тенге.";

456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
43 600
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 828
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11 291
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 481
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
37 685
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 501
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 184
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48 891
6
Жер қатынастары
33 510
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
33 510
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 797
1
2
3
4
5
6
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8 690
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
15 381
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15 381
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15 381
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 000
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 000
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
2 000
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 000
12
Көлiк және коммуникация
1 575 965
1
Автомобиль көлiгi
1 574 285
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
1 574 285
025
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26 543
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
3 496
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру

456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
43 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
30 828
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11 291
006
Капитальные расходы государственного органа
1 481
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
37 685
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
31 501
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 184
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
48 891
6
Земельные отношения
33 510
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
33 510
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24 797
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8 690
007
Капитальные расходы государственного органа
23
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
15 381
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15 381
1
2
3
4
5
6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15 381
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 000
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 000
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 000
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 000
12
Транспорт и коммуникации
1 575 965
1
Автомобильный транспорт
1 574 285
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 574 285
025
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26 543
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
3 496
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры