Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы "Шарбақты ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 237/71 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 6/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 наурызда № 7219 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы "Шарбақты ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 237/71 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6783 болып тіркелген, 2020 жылғы 3 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:
қосымшаның тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Шарбақты ауданының жер салығының мөлшерлемелері";
"Жерлердің орналасу аймақтары" бағанындағы "2" деген сандар алынып тасталсын;
"Арттыру пайызы" бағанындағы "+40%" деген белгілері мен сандары алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Фоменко
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы Н. Кизатов

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 13 марта 2020 года № 237/71 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении базовых ставок земельного налога Щербактинского района"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 5 марта 2021 года № 6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 марта 2021 года № 7219
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 13 марта 2020 года № 237/71 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении базовых ставок земельного налога Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6783, опубликованное 3 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении 2 указанного решения:
заголовок приложения изложить в следующей редакции:
"Ставки земельного налога Щербактинского района";
в столбце "Зоны расположения земель" цифры "2" исключить;
в столбце "Процент повышения" знаки и цифры "+40%" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Щербактинского
районного маслихата С. Фоменко
Секретарь Щербактинского районного маслихата Н. Кизатов