Шарбақты ауданының елдi мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 маусымдағы № 35/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 маусымда № 23153 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шарбақты ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Шарбақты ауданының елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Смакова
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы Н. Кизатов
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 35/9 шешіміне
1-қосымша
Шарбақты ауданы Шарбақты ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 35/9 шешіміне
2-қосымша
Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау
аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 35/9 шешіміне
3-қосымша
Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау
аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 35/9 шешіміне
4-қосымша
Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау
аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 35/9 шешіміне
5-қосымша
Шарбақты ауданы Орловка ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау
аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 35/9 шешіміне
6-қосымша
Шарбақты ауданы Сосновка ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау
аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 35/9 шешіміне
7-қосымша
Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау
аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 35/9 шешіміне
8-қосымша
Шарбақты ауданы Шарбақты ауылдық округінің елді мекендеріндегі бағалау
аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 35/9 шешіміне
9-қосымша
Павлодар облысы Шарбақты ауданының елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін
төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Түзету коэффициенттері
Есептік кадастрлық кварталдардың тізбесі
Шарбақты ауылы
I
2,0

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Щербактинского района
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 14 июня 2021 года № 35/9. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2021 года № 23153
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон в населенных пунктах Щербактинского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Щербактинского района согласно приложению 9 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Щербактинского
районного маслихата Д. Смакова
Секретарь Щербактинского районного маслихата Н. Кизатов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июня 2021 года
№ 35/9
Границы оценочных зон села Шарбакты Щербактинского района
Условные обозначения:
Приложение 2
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июня 2021 г № 35/9
Границы оценочных зон населенных пунктов Александровского сельского округа
Щербактинского района
Условные обозначения:
Приложение 3
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июня 2021 г № 35/9
Границы оценочных зон населенных пунктов Галкинского сельского округа
Щербактинского района
Условные обозначения:
Приложение 4
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июня 2021 г № 35/9
Границы оценочных зон населенных пунктов Жылы-Булакского сельского округа
Щербактинского района
Условные обозначения:
Приложение 5
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июня 2021 г № 35/9
Границы оценочных зон населенных пунктов Орловского сельского округа
Щербактинского района
Условные обозначения:
Приложение 6
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июня 2021 г № 35/9
Границы оценочных зон населенных пунктов Сосновского сельского округа
Щербактинского района
Условные обозначения:
Приложение 7
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июня 2021 г № 35/9
Границы оценочных зон населенных пунктов Шалдайского сельского округа
Щербактинского района
Условные обозначения:
Приложение 8
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июня 2021 г № 35/9
Границы оценочных зон населенных пунктов Шарбактинского сельского округа
Щербактинского района
Условные обозначения:
Приложение 9
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июня 2021 г № 35/9
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в
населенных пунктах Щербактинского района Павлодарской области
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
Перечень учетных кадастровых кварталов
Село Шарбакты
I
2,0