Алматы қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 5 мамырдағы № 2/262 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 1701 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, карантиндік объектілердің түрлері бойынша аудандар бөлінісінде Алматы қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып, жалпы ауданы 52,9 гектар жерге карантин аймағы белгіленсін.

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 5 мая 2021 года № 2/262. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 мая 2021 года № 1701
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории города Алматы в разрезе районов по видам карантинных объектов на общей площади 52,9 гектар земли, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және ресми интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.С. Қиқымовқа жүктелсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Кикимова М.С.

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімі
2021 жылғы 5 мамырдағы
№ 2/262
Қаулысына қосымша
Алматы қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин
аймағын белгілеуге арналған карантиндік нысандардың тізбесі
Қала аудандары бойынша карантиндік объектілердің таралу ошақтары
Карантиндік объектілердің түрлері бойынша залалданған жер көлемі, (гектар)
Карантиндік зиянкестің түрі
Карантиндік аурудың түрі
Жұпсыз жібек көбелегі - Lymantria dispar L
Жеміс ағаштарының бактериялық күйігі - Erwinia amylovora (Burill) Winslow etal
1
Бостандық ауданы, барлығы:
10
9,9

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к постановлению
акимата города Алматы
от 5 мая 2021 года № 2/262
Перечень карантинных объектов для установления карантинной зоны
с введением карантинного режима на территории города Алматы
Очаги распространения карантинных объектов по районам города
Площадь зараженных земель по видам карантинных объектов, (гектар)
Вид карантинного вредителя
Вид карантинного заболевания
Непарный Шелкопряд -Lymantria dispar L
Бактериальный ожог плодовых деревьев-Erwinia amylovora (Burill) Winslow etal.
1
Бостандыкский район, всего:
10
9,9