Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2021 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 2 тамыздағы № 3/400 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 тамызда № 23916 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына және 62-бабының 6-тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2021 год
Постановление акимата города Алматы от 2 августа 2021 года № 3/400. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 9 августа 2021 года № 23916. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2021 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімі

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2021 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к постановлению
Аким города Алматы

2021 жылғы 2 тамыздағы
№ 3/400
қаулысына қосымша
Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2021 жылға арналған
мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы,
ата-ананың ақы төлеу мөлшерi
р/с
Мектепке дейінгі ұйымның түрі
Тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
Ата-ананың бiр тәрбиеленушіге айына ақы төлеу мөлшері, теңге
1
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым

от 2 августа 2021 года
№ 3/400
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях
города Алматы на 2021 год
п/п
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц, тенге
1
Государственные дошкольные организации