Солтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 ақпандағы № 31 және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 2/3 бірлескен қаулысы мен шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 ақпанда № 7143 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4) тармақшасына сәйкес және Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 26 тамыздағы оң қорытындысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар ауданының Новосел ауылдық округі Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округі;
Ақжар ауданы Новосел ауылдық округінің Коммунизм ауылы Ақжар ауданы Үлкен Қараой ауылдық округінің Баймырза ауылы;
Ақжар ауданы Кіші-Қарой ауылдық округінің Киевское ауылы Ақжар ауданы Кіші-Қарой ауылдық округінің Кіші Қараой ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі К. Аксакалов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының төрағасы
Е. Мамбетов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко

О некоторых вопросах административно-территориального устройства Северо-Казахстанской области
Совместные постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 февраля 2021 года № 31 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 17 февраля 2021 года № 2/3. Зарегистрированы Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 февраля 2021 года № 7143
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании положительного заключения областной ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 26 августа 2020 года акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать:
Новосельский сельский округ Акжарского района - на сельский округ Үлкен Қараой Акжарского района;
село Коммунизм Новосельского сельского округа Акжарского района - на село Баймырза сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района;
село Киевское Кишикаройского сельского округа Акжарского района - на село Кіші Қараой Кишикаройского сельского округа Акжарского района.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области по курируемым вопросам и руководителя Аппарата Северо-Казахстанского областного маслихата.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Председатель сессии
Северо-Казахстанского областного маслихата
Е. Мамбетов
Секретарь
Северо-Казахстанского областного маслихата
В. Бубенко