Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 33/5 "Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 7196 болып тіркелді Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 21/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 28.09.2022 № 21/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 33/5 шешіміне (2015 жылғы 5 мамырда "Солтүстік Қазақстан" және "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3232 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Қағидалардың 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды, тасымалдауды, уақытша ұстауды және жоюды облыстың жергілікті атқарушы органы құрған ветеринария саласындағы қызметтерді жүзеге асырушы мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар (аудандар мен Петропавл қаласының ветеринариялық станциялары) (бұдан әрі - Ұйым) жүзеге асырады".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының төрағасы
Б. Жалгасбаев
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко

О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 33/5 "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 17 марта 2021 года № 3/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 марта 2021 года № 7196 Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 сентября 2022 года № 21/5
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 28.09.2022 № 21/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области" от 19 марта 2015 года № 33/5 (опубликовано 5 мая 2015 года в газетах "Солтүстік Қазақстан" и "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3232) следующее изменение:
в Правилах, утвержденных указанным решением пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Отлов, транспортировку, временное содержание и уничтожение бродячих собак и кошек осуществляют государственные ветеринарные организации, созданные местным исполнительным органом области (ветеринарные станции районов и города Петропавловска), осуществляющие деятельность в области ветеринарии (далее - Организация)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского областного
маслихата
Б. Жалгасбаев
Секретарь
Северо-Казахстанского областного
маслихата
В. Бубенко