"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 8 шешіміне өзгірістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 7400 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 9
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 21.07.2021 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 23-бабының 1, 2-тармақтарына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 37-бабының 3-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 8 шешіміне ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы 19-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 113 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Смирново ауылы, Алексей Щербаков көшесі, № 14 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданы білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Смирново мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Смирново ауылы, Абай көшесі – № 1-ден № 43-ке дейін тақ жағы, № 2-ден № 46-ға дейін жұп жағы, Суворов көшесі – № 1-ден № 65-ке дейін тақ жағы, № 2-ден № 56-ға дейін жұп жағы, Алексей Щербаков көшесі – № 1-ден № 71-ге дейін тақ жағы, № 2-ден № 66-ға дейін жұп жағы, Труд көшесі – № 1-ден № 41-ге дейін тақ жағы, № 2-ден № 66-ға дейін жұп жағы, Карбышев көшесі – №№ 21, 23, 25, Жұмабаев көшесі – №51-ден № 99-ға дейін тақ жағы, № 62-ден №114-ке дейін жұп жағы, Октябрьская көшесі – № 35-тен № 79-ға дейін тақ жағы, № 44-тен № 86-ға дейін жұп жағы, Гагарин көшесі – № 49-дан № 95-ке дейін тақ жағы, № 50-ден № 96-ға дейін жұп жағы, Пушкин көшесі – № 51-ден № 95-ке дейін тақ жағы, № 62-ден № 96-ға дейін жұп жағы, 9 май көшесі – № 71-ден № 95-ке дейін тақ жағы, № 58-ден № 76-ға дейін жұп жағы, Элеваторная, Рабочая көшелері.";
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы 21 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 6 мая 2021 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 мая 2021 года № 7400. Утратил силу решением акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 9
Сноска. Утратил силу решением акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 21.07.2021 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области" от 20 декабря 2018 года № 8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5089) следующие изменения:
пункт 19 приложения к вышеуказанному решению изложить в новой редакции:
"19. Избирательный участок № 113:
место нахождения избирательного участка: село Смирново, улица Алексея Щербакова, дом № 14, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская школа-гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Смирново, улица Абая – нечетная сторона с № 1 по № 43, четная сторона с № 2 по № 46, улица Суворова – нечетная сторона c № 1 по № 65, четная сторона с № 2 по № 56, улица Алексея Щербакова – нечетная сторона с №1 по № 71, четная сторона с № 2 по № 66, улица Труда – нечетная сторона с № 1 по № 41, четная сторона с № 2 по № 66, улица Карбышева – №№ 21, 23, 25, улица Жумабаева – нечетная сторона с №51 по № 99, четная сторона с № 62 по № 114, улица Октябрьская – нечетная сторона с № 35 по № 79, четная сторона с № 44 по № 86, улица Гагарина – нечетная сторона с № 49 по № 95, четная сторона с № 50 по № 96, улица Пушкина – нечетная сторона с № 51 по № 95, четная сторона с № 62 по № 96, улица 9 Мая – нечетная сторона с № 71 по № 95, четная сторона с № 58 по № 76, улицы Элеваторная, Рабочая.";
пункт 21 приложения к вышеуказанному решению изложить в следующей редакции:

"21. № 115 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Смирново ауылы, Алексей Щербаков көшесі, № 70 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 1 Смирново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Абай көшесі – № 45-тен № 91-ге дейін тақ жағы; № 48-ден № 74-ке дейін жұп жағы; Суворов көшесі – № 67-ден № 71-ге дейін тақ жағы, № 58-ден № 100-ге дейін жұп жағы, Алексей Щербаков көшесі – № 73-тен № 91-ге дейін тақ жағы, № 68-ден № 98-ге дейін жұп жағы, Труд көшесі – № 43-тен № 79-ға дейін, № 68-ден № 102-ге дейін жұп жағы, Зеленая көшесі – № 67-ден № 93-ке дейін тақ жағы, № 54-тен № 76-ға дейін жұп жағы, Горький көшесі – № 59-дан № 77-ге дейін тақ жағы, № 60-тан № 76-ға дейін жұп жағы, Жамбыл көшесі – № 57-ден № 75-ке дейін тақ жағы, № 78-ден № 96-ға дейін жұп жағы, Папанин көшесі – № 53-тен № 81-ге дейін тақ жағы, № 54-тен- № 70-ке дейін жұп жағы, Мир көшесі – № 3-тен № 49-ға дейін тақ жағы, № 4-тен-№ 52-ге дейін жұп жағы, Титов - № 9-дан № 21- ге дейін тақ жағы, № 20-дан № 60-қа дейін жұп жағы, Амангелді көшесі – № 3-тен № 57-ге дейін тақ жағы, № 8-ден № 84-ке дейін жұп жағы, Олег Кошевой, Павлик Морозов, Тәшитов, Абылай хан, Мәншүк Мәметова көшелері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Т. Дүйсембаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі
Р. Елубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Аққайың аудандық сайлау
комиссияның төрағасы
________________Қ. Құрманбаев
2021 жылғы "______" __________

"21. Избирательный участок № 115:
место нахождения избирательного участка: село Смирново, улица Алексея Щербакова, дом № 70, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа № 1" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Смирново, улица Абая – нечетная сторона с № 45 по № 91, четная сторона с № 48 по № 74, улица Суворова – нечетная сторона с № 67 по № 71, четная сторона с № 58 по № 100, улица Алексея Щербакова – нечетная сторона с № 73 по № 91, четная сторона с № 68 по № 98, улица Труда – нечетная сторона с № 43 по № 79, четная сторона с № 68 по № 102, улица Зеленая – нечетная сторона с № 67 по № 93, четная сторона с № 54 по № 76, улица Горького – нечетная сторона с № 59 по № 77, четная сторона с № 60 по № 76, улица Джамбула – нечетная сторона с № 57 по № 75, четная сторона с №78 по № 96, улица Папанина – нечетная сторона с № 53 по № 81, четная сторона с № 54 по № 70, улица Мира – нечетная сторона с № 3 по № 49, четная сторона с № 4 по № 52, улица Титова – нечетная сторона с № 9 по № 21, четная сторона с № 20 по № 60, улица Амангельды – нечетная сторона с № 3 по № 57, четная сторона с № 8 по № 84, улицы Олега Кошевого, Павлика Морозова, Ташитова, Аблай Хана, Маншук Маметовой.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Дюсембаеву М.Т.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Р. Елубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аккайынской районной
избирательной комиссии
_______________К. Курманбаев
"__" __________ 2021 год