Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ивановка ауылдық округі Ивановка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ивановка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 7278 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Ивановка ауылдық округі Ивановка ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ивановка ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ивановка ауылдық округі Ивановка ауылының келесі көшелері:
Комсомол көшесі Панфилов көшесі;
Буденный көшесі Евней Бөкетов көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
Ивановка ауылдық округінің әкімі
Н. Журов

О переименовании улиц села Ивановка Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 7 апреля 2021 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 апреля 2021 года № 7278
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение населения села Ивановка Ивановского сельского округа, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года, аким Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Ивановка Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области:
улицу Комсомольская на улицу Панфилова;
улицу Буденного на улицу Евней Бөкетов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ивановкого сельского округа
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Н. Журов