"2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-49-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 ақпандағы № 7-2-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 ақпанда № 7132 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағына, 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-49-1 шешіміне (2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6868 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 228 611,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 884 309,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 185,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 324 117,7 мың теңге;
2) шығындар – 6 298 916,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 103 014,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 157 518,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 504,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу –0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -173 318,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 173 318,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 157 518,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 54 504,0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 304,5 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 12-1- тармағымен толықтырылсын:
"12-1. 2021 жылғы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары мен республикалық және облыстық бюджеттен берілген 2020 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудан бюджетінде 10- қосымшаға сәйкес шығыстар қарастырылсын.";

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6-49-1 "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2021-2023 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2021 года 7-2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 февраля 2021 года № 7132
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6-49-1 (опубликовано 6 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6868) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айыртауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 228 611,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 884 309,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 185,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 324 117,7 тысяч тенге;
2) затраты 6 298 916,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 103 014,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 157 518,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 504,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -173 318,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 173 318,5 тысяч тенге:
поступление займов –157 518,0 тысяч тенге;
погашение займов – 54 504,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 304,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2021 года и возврата неиспользованных (недоиспользованных) в 2020 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов согласно приложения 10.";

көрсетілген шешімнің 1, 7- қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 3- қосымшасына сәйкес 10- қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихаты II сессиясының төрағасы А. Кожахметов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының хатшысы Г. Абулкаирова
Айыртау аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша

приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
дополнить приложением 10 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель II сессии Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Кожахметов
Секретарь Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата