"2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданы Арықбалық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 6-49-9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 7-3-12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 7257 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104- бабының 5-тармағына, 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданы Арықбалық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 6-49-9 шешіміне (2021 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6915 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданы Арықбалық ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 269,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 378,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85 891,0 мың теңге;
2) шығындар – 95 197,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 928,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 928,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 928,3 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 7-1- тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 4- қосымшаға сәйкес ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.";

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 6-49-9 "Об утверждении бюджета Арыкбалыкского сельского округа Айыртауского района на 2021-2023 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31 марта 2021 года 7-3-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 апреля 2021 года № 7257
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Арыкбалыкского сельского округа Айыртауского района на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 6-49-9 (опубликовано 14 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6915) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Арыкбалыкского сельского округа Айыртауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 269,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 378,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 891,0 тысяч тенге;
2) затраты – 95 197,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 928,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1 928,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 928,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4.";

көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2- қосымшасына сәйкес 4- қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихаты III сессиясының төрағасы А. Кожахметов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының хатшысы Г. Абулкаирова
Айыртау аудандық мәслихатының

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель III сессии Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Кожахметов
Секретарь Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата