Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Айыртау ауылының Советская көшесінің атауын Абай көшесіне қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 54 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 7324 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Айыртау ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы ономастикалық комиссияның 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Володар ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округі Айыртау ауылының Советская көшесінің атауы Абай көшесіне қайта аталсын.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Володар ауылдық округі әкімі Е. Касымгалиев

О переименовании улицы Советская в улицу Абай в селе Айыртау Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 апреля 2021 года № 7324
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Айыртау, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, аким Володарского сельского округа РЕШИЛ:
1.Переименовать улицу Советская в улицу Абай в селе Айыртау Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
аким Володарского сельского округа Е. Касымгалиев