Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № 155 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 тамызда № 23967 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Калиев
2021 жылғы 5 тамыздағы
№ 155 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 41 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4709 болып тіркелген).
2. "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 103 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5369 болып тіркелген).
3. "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 35 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6052 болып тіркелген).
4. "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 36 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6053 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2021 года № 155. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2021 года № 23967
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Калиев
Приложение
к постановлению
от 5 августа 2021 года
№ 155
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 24 апреля 2018 года № 41 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4709).
2. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 23 апреля 2019 года № 103 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5369).
3. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 27 февраля 2020 года № 35 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6052).
4. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 26 февраля 2020 года № 36 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6053).