"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 309 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № 189 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23604 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 309 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6767 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 2-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастемиров
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның
сайлау комиссиясымен
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімінің
2021 жылғы 16
шілдедегі
№ 189 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 2
желтоқсандағы
№ 309 қаулысына
1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
1.
Андреевка ауылы

О внесении изменений в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2020 года № 309 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставления кандидатам помещений для проведения встреч с избирателями на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 июля 2021 года № 189. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23604
Акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2020 года № 309 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставления кандидатам помещений для проведения встреч с избирателями на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6767) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Избирательной комиссией
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Приложение
к постановлению
акима района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 16 июля 2021 года
№ 189
Приложение 1
к постановлению
акимата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 2 декабря 2020 года
№ 309
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Места для размещения
1.
село Андреевка

Советская көшесі, № 51а, "Жарық-2005" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Жастардың демалыс орталығы ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
2.
Бірлік ауылы
Киров көшесі, № 5, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3.
Возвышенка ауылы
Мир көшесі, № 1, "Возвышенка СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асханасы ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
4.
Дружба ауылы
Советская көшесі, № 46, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5.
Көкалажар ауылы
Чеботарев көшесі, № 27, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Көкалажар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6.
Сокологоровка ауылы
Новая көшесі, № 8, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7.
Ломоносовка ауылы
Комсомольская көшесі, № 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ломоносов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8.
Нежинка ауылы
Садовая көшесі, № 12, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
9.
Новоишим ауылы
Абылай хан көшесі, № 19, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
10.
Новоселовка ауылы
Целинная көшесі, № 24, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11.
Рузаевка ауылы
Рузаев көшесі, № 123, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12.
Салқынкөл ауылы
Школьная көшесі, № 9, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Салқынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13.
Тахтаброд ауылы
Садовая көшесі, № 42, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тахтаброд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14.
Червонное ауылы
Новоселов көшесі, № 39, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Червонный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
15.
Чистополье ауылы
Ленин көшесі, № 99, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
16.
Шөптікөл ауылы
Целинная көшесі, № 25, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Шөптікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17.
Шұқыркөл ауылы
А.Нұрқатов көшесі, № 26а, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шұқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд

улица Советская, № 51а, стенд возле здания Молодежного центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Жарык-2005" (по согласованию)
2.
село Бирлик
улица Кирова, № 5, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
3.
село Возвышенка
улица Мира, № 1, стенд возле здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Возвышенка СК" (по согласованию)
4.
село Дружба
улица Советская, № 46, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
5.
село Кокалажар
улица Чеботарева, № 27, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Кокалажарская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
6.
село Сокологоровка
улица Новая, № 8, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кырымбетского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
7.
село Ломоносовка
улица Комсомольская, № 3, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Ломоносовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
8.
село Нежинка
улица Садовая, № 12, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
9.
село Новоишимское
улица Абылай хана, № 19, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
10.
село Новоселовка
улица Целинная, № 24, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
11.
село Рузаевка
улица Рузаева, № 123, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
12.
село Салкынколь
улица Школьная, № 9, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Салкынкольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
13.
село Тахтаброд
улица Садовая, № 42, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Тахтабродская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
14.
село Червонное
улица Новоселова, № 39, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Червонного сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
15.
село Чистополье
улица Ленина, № 99, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
16.
село Шоптыколь
улица Целинная, № 25, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Шоптыкольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
17.
село Шукырколь
улица А.Нуркатова, № 26а, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"