Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71-2 "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 12-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25678 болып тіркелді
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6870 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов ауданының бюджеті осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 200 469,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 397 631,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 197,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 754,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 722 885,7 мың теңге;
2) шығындар – 12 210 533,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98 562 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 152 756 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 193,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 108 627,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 108 627,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 889 939,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 54 193,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 272 881 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2021 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен субвенция есебінен көлік және коммуникацияға, оның ішінде:
1) аудандық маңызы бар КТМС-261 "Қазақстанның 15 жылдығы ауылына кіреберіс автомобиль жолын ағымдағы жөндеу, километр 0-8";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының хатшысы Е. Адильбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихаты

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2020 года № 71-2 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2021 года № 12-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25678
Маслихат района имени Габита Мусрепова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 71-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6870) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 200 469,2 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 397 631,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 197,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 754,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 722 885,7 тысяч тенге;
2) затраты – 12 210 533,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 562 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 152 756 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 193,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 108 627,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 108 627,2 тысячи тенге:
поступление займов – 889 939,7 тысяч тенге;
погашение займов – 54 193,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 272 881 тысяча тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в бюджете района на 2021 год поступления целевых трансфертов за счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации, в том числе на:
1) Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения КТМС-261 "Подъезд к селу 15 лет Казахстана" километр 0-8";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Е. Адильбеков
Приложение
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области

36 702,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28 726
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 976,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
386 782,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
194 396,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
62 576,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129 994,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
74 736,9
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 223
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
310
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 313,9
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 890
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 702 653,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 980,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 384
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 630 289,1
02
Қорғаныс
23 994,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 134,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13 134,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 860
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8 060
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 800
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 898,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 898,9
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 898,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
626 260,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12 689,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 689,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

36 702,2
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
28 726
003
Капитальные расходы государственного органа
7 976,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
386 782,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
194 396,4
003
Капитальные расходы государственного органа
62 576,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
129 994,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
74 736,9
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 223
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
310
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
66 313,9
015
Капитальные расходы государственного органа
6 890
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 702 653,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
55 980,2
003
Капитальные расходы государственного органа
16 384
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 630 289,1
02
Оборона
23 994,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 134,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 134,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 860
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8 060
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 800
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 898,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 898,9
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 898,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
626 260,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12 689,6
005
Государственная адресная социальная помощь
12 689,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

613 571,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
217 327
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
291,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 827,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 855,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
204 708,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
48 858,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68 833,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 718,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 151
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 674 974,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 674 974,6
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
599 549,4
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
76 900
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
128 009
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 394 063
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
418 700
013
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2 000
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2 846,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
52 906,6
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
521 188,1
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
174 466,3
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
174 466,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
41 142,1
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 871,1
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
18 535
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

613 571,2
002
Программа занятости
217 327
006
Оказание жилищной помощи
291,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 827,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 855,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
204 708,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
48 858,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68 833,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38 718,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 151
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 674 974,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 674 974,6
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
599 549,4
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
76 900
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
128 009
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 394 063
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
418 700
013
Развитие коммунального хозяйства
2 000
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 846,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
52 906,6
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
521 188,1
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
174 466,3
009
Поддержка культурно-досуговой работы
174 466,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
41 142,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
13 871,1
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
18 535
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях