Шектеу іс-шараларын тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Тахтаброд ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 ақпандағы № 11 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 мамырдағы № 27 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 мамырда № 22823 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Ғабит Мүсірепов ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 09-08/246 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Тахтаброд ауылдық округінің Ковыльное ауылында орналасқан "Ақселеу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылығы фермасының аумағында орнатылған шектеу іс-шаралары ірі қара мал арасында ринотрахеит ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 ақпандағы № 11 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7134 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тахтаброд ауылдық округі әкімі С. Жильцов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо Казахстанской области от 15 февраля 2021 № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 мая 2021 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 мамырда 2021 года № 22823
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова от 21 апреля 2021 года № 09-08/246, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Акселеу" расположенной в селе Ковыльное Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни ринотрахеит среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 февраля 2021 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7134).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Тахтабродского сельского округа С. Жильцов