Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/381 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 12/104 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25197 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/381 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6885 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 118 921 мың теңге:
салықтық түсімдер – 529 242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 254,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 343 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 557 081,6 мың теңге;
2) шығындар – 6 219 972,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 076 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 89 487,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 411,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 151 127,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 151 127,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 89 487,1 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39 411,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101 051,7 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттің борыштары бойынша басқа да төлемдер мен жергілікті атқарушы органдардың қарыздарына қызмет көрсетуге арналған шығындар 272,4 мың теңге сомада қарастырылсын.";
12 тармақ 11) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"11) мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға.";
12-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"12-1. 2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетінде республикалық бюджеттің субвенциясы есебінен облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
"Қарағаш ауылына кіреберіс" KTES-110 аудандық маңызы бар автомобиль жолының орташа жөндеуіне.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 58/381 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2021 года № 12/104. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25197
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 58/381 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6885) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 118 921 тысяч тенге:
налоговые поступления – 529 242 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7 254,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 343 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 557 081,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6 219 972,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 076 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 89 487,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 39 411,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 151 127,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151 127,7 тысяч тенге:
поступление займов – 89 487,1 тысяч тенге;
погашение займов - 39 411,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 101 051,7 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Предусмотреть в бюджете района на 2021 год расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 272,4 тысяч тенге.";
пункт 12 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) на организацию сохранения государственного жилищного фонда.";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Предусмотреть в бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых трансфертов из областного бюджета за счет субвенций из республиканского бюджета, в том числе:
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KTES-110 "Подъезд к селу Карагаш".

Облыстық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2021 жылға арналған Есіл ауданының жергілікті атқарушы органдарының резерві 61 831,3 мың теңге сомада бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить резерв местного исполнительного органа Есильского района на 2021 год в сумме 61 831,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области

2) Шығындар
6 219 972,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1 184 064,4
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23 916
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 916
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
216 175
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
163 259
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
52 916
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51 735,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 338,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 247
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
900,3
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
250
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
892 237,9
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 061
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
854 176,9
02
Қорғаныс
13 644
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 644
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 975
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 909
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 760
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 688,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 688,9
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 688,9
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
576 678,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
533 062,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
234 797
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

2) Затраты
6 219 972,7
01
Государственные услуги общего характера
1 184 064,4
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23 916
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 916
122
Аппарат акима района (города областного значения)
216 175
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
163 259
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
52 916
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51 735,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43 338,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 247
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
900,3
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
250
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
892 237,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
38 061
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
854 176,9
02
Оборона
13 644
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 644
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 975
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 909
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 760
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 688,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 688,9
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 688,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
576 678,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
533 062,7
002
Программа занятости
234 797
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

8 057
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
43 582
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 496,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
131 614
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
30 896
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54 202
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
418
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 616
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 455
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 948
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 213
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
236 167,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
236 167,9
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 950
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
72 679,8
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
250,6
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8 496
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
3 891,5
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
4 900
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
144 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
225 606
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
165 185
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 000
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
15 891
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
77 772
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
69 928
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту

8 057
005
Государственная адресная социальная помощь
43 582
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 496,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
131 614
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 896
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54 202
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
418
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 616
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 455
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 948
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 213
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
236 167,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
236 167,9
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 950
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
72 679,8
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
250,6
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8 496
025
Освещение улиц в населенных пунктах
3 891,5
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4 900
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
144 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
225 606
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
165 185
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 000
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
15 891
003
Поддержка культурно-досуговой работы
77 772
006
Функционирование районных (городских) библиотек
69 928
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана

594
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 793
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 793
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
30 401
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 495
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
400
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12 506
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
23 227
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 096
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5 131
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
89 159
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 560
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28 560
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
42 306
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 306
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 293
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 293
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 400
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 400
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 400
12
Көлік және коммуникация
223 487
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
223 487
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18 927
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
189 304
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
15 256
13
Басқалар
418 481
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
15 351
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 351
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

594
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 793
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 793
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
30 401
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17 495
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
400
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12 506
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23 227
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18 096
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 131
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
89 159
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 560
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28 560
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
42 306
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства ветеринарии
42 306
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 293
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18 293
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 400
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 400
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
1 400
12
Транспорт и коммуникации
223 487
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
223 487
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18 927
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
189 304
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
15 256
13
Прочие
418 481
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
15 351
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
15 351
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)