"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджет шығындарының басым бағыттарын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 169 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 345 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25273 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджет шығындарының басым бағыттарын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 169 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4863 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары Қ.Қ.Едіресовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі М. Оспанов

О признании утратившим силу постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 169 "Об определении приоритетных направлений расходов бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2021 года № 345. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25273
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 169 "Об определении приоритетных направлений расходов бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4863).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области Едресова К.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района М. Оспанов